Alper Sigorta

AXA A Grubu Sigorta Acenteliğimiz 1997 yılı Aralık ayında ana şirketimiz "Yazeks Otomotiv Tic. A.Ş." bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Sigorta Acenteliğimiz öncelikle bünyemizde bulunan Honda otomobil bayiliği çerçevesinde kasko sigortaları ile faaliyetlerine başlamış bugün elementer sigortacılığın tüm branşlarında geniş bir portföye ulaşmıştır.

Sigorta Acenteliğimiz otomobil sektörünün içinde olmanın vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin problemlerine birebir eğilerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Firmamız aldığımız bu destek ve karşılıklı güven ortamı içerisinde her zaman: kalitemizi, dürüstlüğümüzü ve doğruluğumuzu koruyarak müşterilerimizin yanında olmayı bir ilke haline getirmiştir.

Müşterilerimizden aldığımız güç ile otomobil, konut, işyeri, zorunlu deprem, nakliye ve diğer elementer sigorta branşlarında da portföyümüzü geliştirmek tek hedefimizdir.

İhtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdayız.

Turgut YILDIRAN

Adres: Vefa Bayırı Sokak İş bankalılar Sitesi C Blok Giriş 2 Gayrettepe / Beşiktaş - İstanbul - Türkiye
Telefon:
0212 343 45 29
E-posta: info@alpersigorta.com.tr
>
Diğer İletişim Kanalları

 Alper Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

AXA Sigorta Ürünleri

Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.