Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası /

Dileriz sevdikleriniz ve siz sağlıklı bir yaşam sürersiniz. Ancak daha güvenli bir gelecek için, olabilecek bütün aksilikleri düşünerek hareket etmelisiniz. Beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlikeye girmesi ya da kalıcı bir sakatlığa maruz kalmanız durumunda, sevdiklerinizin sıkıntılarını azaltmak ve geleceklerini garanti altına almak için çok özel bir güvenceye ihtiyacınız var.

Ferdi Kaza Sigortası ile bu konudaki beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak bir güvenceye sahip olabilir, sadece size değil sevdiklerinize de daha güvenli bir gelecek hazırlayabilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR ?
16 - 65 yaşları arasındaki kişiler faydalanabilir.

HANGİ TEMİNATLARI KAPSAR ?
Teminatlarınızı seçiminize göre, Türk Lirası veya döviz cinsinden belirleyebilirsiniz.

» Kaza sonucu vefat teminatı.
» Kaza sonucu tam ve kısmi maluliyet teminatı.
» Kaza sonucu tedavi masrafları teminatı.
» Kaza sonucu geçici işten yoksun kalma teminatı/ Kaza sonucu hastane gündelik teminatı (tercih edeceğiniz ürünün kapsamına göre iki teminattan biri geçerlidir).

ACİL YARDIM HİZMETİNDEN NASIL YARARLANABİLİRİM ?
7 gün, 24 saat boyunca, yurtiçinde ve yurtdışında herhangi bir kaza durumunda asistans hizmetinden yararlanabilirsiniz.Acil durumda yanınıza ulaşan Acil Yardım Ekibi gerekli tüm müdahaleyi yaparak kara veya gerekirse hava ambulansıyla sizi en yakın sağlık kurumuna nakledecek ve tedaviniz sona erdiğinde ikametgahınıza dönüşünüzü sağlayacaktır.

VERGİ AVANTAJI NEDİR ?
Eğer ücretli çalışıyor ya da beyana tabi vergi mükellefi iseniz, Gelir Vergisi Kanunu'nun 63/3 ve 89/1 maddeleri gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirebilirsiniz.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM VE HASAR DESTEK HATTI
0850 250 99 99

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU

0212 343 45 29  info@alpersigorta.com.tr


AXA Sigorta “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi”